116
1306944

Ljusstakar, ett par, Frankrike 1800-talets början, Empire

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Kannelerat skaft på rund fot med dekor av festonger, palmetter mm. Höjd 31,5 cm.