12
1301493

Hörnbyrå, 1700-talets andra hälft, Rokoko

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerad med alm och almrot. Förgyllda beslag av mässing. Tre lådor. Längd 84, djup 61, höjd 84 cm. Nyckel medföljer.