123
1306945

Urnor, ett par, Frankrike 1800-talets början, Empire

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och patinerad brons. Dekor med palmetter. Höjd 24 cm.