22
1303420

Byrå, Italien 1700-tales senare del, Louis XVI.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerad med bl.a valnöt, mahogny och buxbom. Dekor med geometriska former. Beslag i förgylld mässing. Längd 124, bredd 58,5, höjd 82 cm. Nyckel medföljer.