Invändigt förgylld, rund på indragen fot. Slät med stor minnesmedalj på livet för Katarina den Stora, parställda lejonmaskaroner med ringhängen, på locket blomma på kvist. Diameter 27 cm. Vikt 6049 gram.
Livet med lagning.
×
Logga in
Kunde inte logga in