359
1319577

Bricka, porslin. Royal Copenhagen, "Flora Danica", Danmark, 1900-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Konturerad, dekor efter litterärt verk över den danska floran. Modellnummer 3565. Mått 30x22,5 cm.

Obet slitage.