391
1320199

Hermès ett par örhängen 18K guld och vitguld

Utropspris
28 000 - 30 000 SEK
2 470 - 2 650 EUR
2 580 - 2 760 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

bredd 10 mm, höjd 19 mm, totalvikt 20 g. Signerade Hermès och numrerade 241183 samt med tillverkarstämpel. Pouch från Hermès medföljer.