396
1321251

Brosch 14K guld med en pärla samt gammalslipade diamanter

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
748 - 935 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

mått 32 X 23 mm, totalvikt 9 g. Med ryska stämplar, St Petersburg 1800-tal.