406
1278930

Ring 18K guld med en odlad pärla samt runda briljantslipade diamanter

Ring 18K guld med en odlad pärla samt runda briljantslipade diamanter.

diameter pärla ca 15 mm, storlek 16.50/52, totalvikt 10 g. Signerad Buccellati och med italienska stämplar.

Utropspris:

18 000 - 20 000 SEK

1 700 - 1 890 EUR

1 740 - 1 940 USD

Klubbat pris:
15 000 SEK
Tilläggslista

Signerad Buccellati

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20