406
1278930

Ring 18K guld med en odlad pärla samt runda briljantslipade diamanter

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 580 - 1 750 EUR
1 640 - 1 820 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

diameter pärla ca 15 mm, storlek 16.50/52, totalvikt 10 g. Signerad Buccellati och med italienska stämplar.

Tilläggslista

Signerad Buccellati