422A
1323707

Bulgari armband "Serpenti Viper"

Bulgari armband "Serpenti Viper".

roséguld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 2.75 ct, storlek M, totalvikt 22 g. Signerad Bulgari, numrerad MH249P och med italienska stämplar. Etui från Bulgari medföljer.

Utropspris:

170 000 - 190 000 SEK

15 900 - 17 800 EUR

15 300 - 17 100 USD

Klubbat pris:
150 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20