422A
1323707

Bulgari armband "Serpenti Viper"

Utropspris
170 000 - 190 000 SEK
16 200 - 18 100 EUR
18 400 - 20 600 USD
Klubbat pris
150 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

roséguld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 2.75 ct, storlek M, totalvikt 22 g. Signerad Bulgari, numrerad MH249P och med italienska stämplar. Etui från Bulgari medföljer.