roséguld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 2.75 ct, storlek M, totalvikt 22 g. Signerad Bulgari, numrerad MH249P och med italienska stämplar. Etui från Bulgari medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in