545
1308354

Otto Sinding

(Norge, 1842-1909)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Otto Sinding
(Norge, 1842-1909)

Motiv från Lofoten

Signerad Otto Sinding. Olja på duk 50 x 78 cm.