583
1290570

Okänd konstnär 1600/1700-tal

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Okänd konstnär 1600/1700-tal

Judith och Holofernes

Uppfodrad duk 88 x 71 cm.

Proveniens

Enligt uppgift tidigare i samlingarna på Noor, Uppland.