618
1319616

Ida Gisiko-Spärck

(Sverige, 1859-1940)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 650 - 3 090 EUR
2 760 - 3 220 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Ida Gisiko-Spärck
(Sverige, 1859-1940)

Vårlandskap med blommande träd

Signerad Ida Gisiko-Spärck och daterad Sorö -06. Olja på duk 44,5 x 45 cm.