621
1315324

Adriaen van de Velde

(Holland, 1636-1672)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
46 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Adriaen van de Velde
(Holland, 1636-1672)

Hermes, Io och Argus

Signerad A.v. de Velde och otydligt daterad. Pannå 40,5 x 46,5 cm.