644
1315296

Holländsk skola 16/1700-tal

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 630 - 3 070 EUR
2 740 - 3 190 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Holländsk skola 16/1700-tal

Stilleben med jaktbyte, döda fåglar och frukter

Uppfodrad duk 72 x 61 cm.

Proveniens

Bukowskis Auktioner, höstauktionen 2003, auktion nr 530, katalog nr 373.