679
1294070

Knut Ekwall

(Sverige, 1843-1912)
Vy över sommen vid tranås.
Vy över sommen vid tranås.
Vy över sommen vid tranås.
Vy över sommen vid tranås.
Vy över sommen vid tranås.
Vy över sommen vid tranås.

Vy över Sommen vid Tranås

Signerad Knut Ekwall. Daterad 21/5-91 a tergo. Olja på duk 69 x 95 cm.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 456 - 2 947 EUR

Klubbat pris:
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801