681
1304964

Ida Gisiko-Spärck

(Sverige, 1859-1940)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
Ida Gisiko-Spärck
(Sverige, 1859-1940)

Insjölandskap

Signerad Ida Gisiko-Spärck och daterad -95. Olja på duk 33 x 54 cm.