688
1288178

Frans de Hulst, tillskriven

(Holland, 1610-1661)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Klubbat pris
48 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Frans de Hulst, tillskriven
(Holland, 1610-1661)

Hamnscen vid en borg

Signerad F. D. Hulst på båtens reling. Olja på pannå 35 x 56 cm.