768
1321068

Karl Müller

(Tyskland, 1865-1942)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Karl Müller
(Tyskland, 1865-1942)

Vid skrivbordet

Signerad Karl Müller och otydligt daterad 1916. Olja på duk 29,5 x 43 cm.