Madeleine Pyk – en samling F769
777
1319757

Gustaf (Gustave) Adelswärd

(Sverige, 1843-1895)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 730 - 3 270 USD
Klubbat pris
Gustaf (Gustave) Adelswärd
(Sverige, 1843-1895)

Franskt flodlandskap

Signerad Gustave Adelsvärd. Olja på duk 95 x 120 cm.