779
1320585

Louis Marie de Schryver

(Frankrike, 1862-1942)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 320 - 7 100 EUR
5 560 - 7 410 USD
Klubbat pris
Louis Marie de Schryver
(Frankrike, 1862-1942)

Blomsterstilleben

Signerad Louis de Schryver och daterad 1900. Olja på duk lagd på pannå, oval, 59,5 x 49 cm.