Arne Jones E1299
779
1320585

Louis Marie de Schryver

(Frankrike, 1862-1942)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 690 - 7 590 EUR
6 520 - 8 690 USD
Klubbat pris
Louis Marie de Schryver
(Frankrike, 1862-1942)

Blomsterstilleben

Signerad Louis de Schryver och daterad 1900. Olja på duk lagd på pannå, oval, 59,5 x 49 cm.