781
1321061

Axel Kulle

(Sverige, 1846-1908)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 740 - 4 680 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Axel Kulle
(Sverige, 1846-1908)

Flicka med äpple

Signerad Axel Kulle och daterad 1897. Olja på duk 43 x 34 cm.