815
1309105

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Okänd konstnär 1800-tal

Mor och barn

Miniatyr. Bildyta, diameter: 10,5 cm. Förgylld empireram.

Proveniens

Familjen Kocks samling, Äs gård.