825
1294423

Vas, porslin. Qingdynastin, Kangxi (1662-1722).

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i underglasyrblått av blommor och antikviteter. Höjd 26 cm.

Nagg.

Proveniens