85
1285807

Spegel, möjligen Nordtyskland, 1700-talets första del, Senbarock.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och bronserad. Dekor av akantus och flammande urnor. Fasetterat glas. Höjd 147, bredd 75 cm.