96
1322596

Speglar ett par, troligen Tyskland sent 1700-tal, Louis XVI.

Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
4 780 - 7 160 EUR
5 420 - 8 130 USD
Klubbat pris
50 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgyllda och bronserade. Delvis genombruten dekor med krönande urna, festonger och pinjekottar. Höjd 214, bredd 54 cm.