Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
270
1331007

Paul Fägerskiöld

(Sverige, Född 1982)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 920 - 3 410 EUR
3 400 - 3 960 USD
Klubbat pris
46 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Paul Fägerskiöld
(Sverige, Född 1982)

"Liberated Colour"

Signerad Paul Fägerskiöld och daterad 2011 a tergo. Olja på duk 47 x 56 cm.

Proveniens

Galerie Nordenhake, Stockholm.