325
1338845

Linn Fernström

(Sverige, Född 1974)
"kill vill".
"kill vill".

"Kill Vill"

Signerad Linn Fernström och daterad 2004 a tergo. Blandteknik på papper 106 x 78 cm.

Utropspris:

30 000 - 35 000 SEK

2 991 - 3 490 EUR

Klubbat pris:
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19