371
1351033

Robert Swain

(USA, Född 1940)
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
5 300 - 6 180 EUR
5 530 - 6 450 USD
Klubbat pris
80 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Robert Swain
(USA, Född 1940)

"Untitled"

Signerad Robert Swain NYC och daterad 1978 a tergo. Liquitex på duk 215 x 210 cm.