363
1350157

Golvlampor 1 par, Swedish Modern, ASEA, 1940-50-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Mässing, höj- och sänkbara, märkta ASEA 741119, skärmar i siden, höjd ca 138-155 cm.

Senare skärmar. Nydragen el. Smärre slitage.