421
1319263

Poul Hundevad, taburett, "Guldhøj", Vamdrup, Danmark, 1960-tal.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Teak med skinnsits, ihopfällbar, sitthöjd 32 cm.

Slitage, fläckar.