Signerad Francisco Lopez och daterad 1973. Blyerts på papper 48 x 35 cm. Bukowskis tackar Francesco López, konstnärens son, för intygan av äktheten på det aktuella katalognumret.
Proveniens
Galleri Björn Bengtsson.
×
Logga in
Kunde inte logga in