1001
1353552

Stekfat, ett par, kompaniporslin. Qingdynastin, Jiaqing (1736-95).

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Ovala med dekor av blommor i purpur samt förgylld kant. Med monogramm CSRN. Längd 25 cm.

Slitage.