114
1351728

Bordspendyl, Frankrike 1800-talets första del, Empire

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Dekor med pojke som blåser bubblor. Urtavlan med siffror i emalj, dolda uppdragshål. Höjd 48, bredd 29,5 cm.
Pendel finns.