131
1363809

Ljusstakar, ett par, Frankrike 1800-talets början, Empire.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Rund fot med dekor med vindruvsklasar och plametter. Skaft med klassiserande kvinnofigurer. Höjd 29 cm.