246
1354684

Ikon, med delvis förgylld silverram, Ryssland 1800-tal.

Utropspris
22 000 - 25 000 SEK
2 090 - 2 370 EUR
2 390 - 2 710 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93

Helgon. Mått 13 x 7 cm. Etui i trä.