304
1352073

Matta, semiantik Kirman, ca 218 x 140,5 cm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Mörkblå botten med rik dekor av polykroma blommor. Benvit huvudbård blomstermedaljonger.

Obetydligt slitage, något smutsig, fläckar. Baksidan med smärre malskador, sidorna med smärre revor och lagningar.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

187. Helena Blomqvist, "The Lonely Patient", 2008.
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
46 000

ditt bud
45 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK