330
1340436

Vas, opalinglas. Troligen Ryssland, sent 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
376 - 564 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Balusterformad med slipad och förgylld dekor. Höjd 17,5 cm.

Slitage.

Proveniens

Purchased by the present owner in St Petersburg in the 1960's.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?