402A
1365339

Tiffany & Co ett par örhängen platina med runda briljantslipade diamanter

Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
15 400 - 17 700 EUR
16 100 - 18 400 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

totalvikt 2.04 ct F vvs 1 och F vvs 2 enligt medföljande certifikat, totalvikt 4 g. Signerade Tiffany & Co samt numrerade 33931999. Etui från Tiffany medföljer.

Lätt bruksslitage.