411
1355391

Bulgari en collier och ett par örhängen

Utropspris
800 000 - 1 000 000 SEK
70 100 - 87 600 EUR
72 900 - 91 200 USD
Klubbat pris
800 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

collier 18K guld med ovala och runda briljantslipade diamanter totalvikt enligt uppgift 21.42 ct varav den största diamantens vikt enligt uppgift är 1.29 ct, bredd 12 - 16 mm, längd 39.5 cm, totalvikt 114 g. Signerad Bulgari och med franska stämplar. Örhängen 18K guld med ovala och runda briljantslipade diamanter totalvikt 4.67 ct enligt uppgift, mått 17 X 22 mm, totalvikt 19 g. Signerade Bulgari och med franska stämplar. Anpassade etuier från Bulgari medföljer.