420
1346650

Van Cleef et Arpels armband och ring 18K guld

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

bredd armband ca 9 mm, inre diameter 57 mm, bredd ring 6 mm, storlek 16.50/52, totalvikt 23 g. Armband signerat VCA, numrerat B2329I38 och med franska stämplar. Ringen signerad VCA, numrerad B5368I9 och med franska stämplar. Anpassat etui från van Cleef & Arpels medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

59. Charles & Ray Eames, fåtölj med fotpall, "Lounge Chair & Ottoman", Vitra, ca 2006.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK