439
1344947

Cartier armband 18K vitguld med två berlocker

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 660 - 3 110 EUR
2 780 - 3 240 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

längd 19 cm, berlock "Love" och "Double C" med runda briljantslipade diamanter, totalvikt 19 g. Armband signerat Cartier, numrerat H43900 och med fransk stämpel, berlockerna signerade Cartier samt numrerade 830334 och 815254. Etuier och certifikat från Cartier medföljer.