471
1344950

Cartier collier med berlock 18K guld och vitguld

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 660 - 3 110 EUR
2 780 - 3 240 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

längd 46 cm, totalvikt 41 g. Signerade Cartier samt numrerade 769260 och H17174. Etuier samt certifikat från Cartier medföljer.