506
1359306

Kutchinsky brosch 18K guld med runda briljantslipade diamanter och korall

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

mått 50 X 55 mm, totalvikt 31 g. Signerad Kutchinsky och med engelska stämplar.

En diamant saknas

För köpare utanför EU kan exporttillstånd krävas