512
1340502

Cartier ring 18K vitguld med en rund briljantslipad diamant

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 360 - 1 820 EUR
1 450 - 1 930 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

vikt ca 0.20 ct, bredd 11 mm, storlek 17.50/55, totalvikt 20 g. Signerad Cartier, numrerad CP3334 och med schweiziska stämplar. Etui från Cartier medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1216. Hårnålar, två stycken samt två skulpterade objekt, nefrit. Qingdynastin eller äldre.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK