Cartier ring 18K vitguld med en rund briljantslipad diamant
vikt ca 0.20 ct, bredd 11 mm, storlek 17.50/55, totalvikt 20 g. Signerad Cartier, numrerad CP3334 och med schweiziska stämplar. Etui från Cartier medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in