575
1350401

Johan Tirén

(Sverige, 1853-1911)
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
11 000 - 13 200 EUR
11 500 - 13 800 USD
Klubbat pris
110 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Johan Tirén
(Sverige, 1853-1911)

Renar i vårvinter

Signerad Johan Tirén. Gouache och akvarell 107 x 148 cm.

Konstnär