658
1363638

Eugène Galien-Laloue

(Frankrike, 1854-1941)
Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
3 550 - 3 990 EUR
3 700 - 4 170 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962
Eugène Galien-Laloue
(Frankrike, 1854-1941)

Blomsterförsäljare vid Quai de l'Horloge i Paris

Signerad E. Galien-Laloue. Akvarell och gouache 18 x 31 cm.